Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Respublikinė praktinė bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) pažintinė-praktinė konferencija „Mano patirtis, siekiai ir tikslai“.

Respublikinė praktinė bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) pažintinė-praktinė konferencija „Mano patirtis, siekiai ir tikslai“.

2023 m lapkričio 20 d. vyko tradicinė respublikinė Dainų progimnazijos organizuojama konferencija „Mano patirtis, siekiai ir tikslai“, kuri  skirta II -III užsienio kalbas besimokantiems mokiniams. Nuotolinėje konferencijoje net 40 video ir vaizdo pranešimų vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis rodė ir skaitė gausus mokinių būrys iš visos Lietuvos. Pranešimuose mokiniai kalbėjo apie laisvalaikį, pomėgius, savanorystę, ateities planus ir svajones, trokštamas įgyti profesijas bei  motyvaciją ir pastangas einant savo svajonių ir tikslų keliu. Konferencijai vaizdo pranešimą prancūzų kalba tema „Profesijos kopėčiomis link tikslų: veikla dabar ir svajonių profesija“ parengė ir pristatė prancūzų k. besimokantys mokiniai Meda, Ugnė ir Danielius. Ši konferencija – tai puiki galimybė tobulinti pažinimo, komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijas. Mokiniai džiaugiasi, kad ieškodami temos, kurdami pristatymus, turi galimybę geriau vieni kitus pažinti, bendrauti neformalioje aplinkoje, nugalėti viešojo kalbėjimo baimę.

Kaip sakė konferencijos sumanytojos ir organizatorės: „Konferencija baigėsi – ruoškitės kitai konferencijai“. Su džiaugsmu ir didele motyvacija tą ir darysime.

Prancūzų k. mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ FUTBOLO PROJEKTAS „PRADINUKŲ LYGA – IŠŠŪKIŲ MĖNUO“ 2023 m. 

Nuo 2023 m. lapkričio 6 d. iki gruodžio 1 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje antrus metus …