Pagrindinis / ERASMUS+ projektai / „Responsible Digital Natives“ 2020-2022

„Responsible Digital Natives“ 2020-2022

2020-1-ES01-KA229-081727_4 Responsible Digital Natives (Būk saugus skaitmeniniame pasaulyje), (2020-2022)

Skaitmeninė priklausomybė yra pasaulinė problema, kurią reikia spręsti kruopščiai. Socialinė žiniasklaida garsėja savo įtaka jaunų žmonių psichinei sveikatai. Žaidimų priklausomybę PSO pirmą kartą įtraukė kaip psichinės sveikatos būklę.  Tyrimas rodo, kad didėjant mobiliojo telefono naudojimui, didėja ir nerimas. Yra didelis ryšys tarp intensyvaus interneto naudojimo ir depresijos. Informacijos tarša šiose platformose taip pat sukėlė daug pražūtingų chaosų. Kalbos taip pat buvo paveiktos neigiamai.Santrumpos sumažino kalbinę kompetenciją. XXI amžiaus skaitmeninėje eroje matėme didžiulį poreikį derinti technologijas, skaitmeninę žiniasklaidą ir informacinį raštingumą, Šiame projekte norime išmokyti mokinius tapti atsakingais piliečiais.
Koordinuojanti šalis – Ispanija, šalys partnerės – Turkija, Lietuva, Kroatija, Latvija, Lenkija.

Apie projekto „Be my Life Buoy“ veiklas rašo: