Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Responsible Digital Natives“ / Projekto „Responsible Digital Natives“ vizitas Latvijoje

Projekto „Responsible Digital Natives“ vizitas Latvijoje

Projekto vizitas vyko Tukums mieste. Projekto tikslas saugus skaitmeninio turinio vartojimas.  Projekto metu vyko diskusijos temomis: protingi išmaniųjų telefonų sąrašo būdai, neigiamas šalutinis poveikis naudojant išmaniuosius telefonus, kaip apsisaugoti nuo per didelio išmaniojo telefono naudojimo, įtraukiančios pamokos naudojant išmaniuosius telefonus. Mokiniai taip pat atliko įvairius bandymus, mokėsi latviškų šokių, taip susipažindami su šios šalies kultūra.

Buvo lankytasi Ventspilio mokslo centre VIZIUM, kuriame  įrengtos edukacinės interaktyvios ekspozicijų salės, daugiau nei 80 interaktyvių eksponatų, mokslo parodų, laboratorijų, konferencijų salių, kabinetų ir techninių kūrybinių dirbtuvių. Eksponatai parinkti taip, kad nuo mažens vaikai domėtųsi informatikos ir gamtos mokslais, padėtų geriau suprasti fizikos, inžinerijos ir technologinių procesų raidą gamtoje.

Rygoje susipažinome su miesto istorija, aplankėme Rygos automobilių muziejų, pamatėme didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirdome apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų, daugybė interaktyvių elementų neleido vaikams nuobodžiauti.

Taip pat skaitykite

Nauji Erasmus+ tarptautiniai projektai Medelyno progimnazijoje

Šiais mokslo metais (2020-2020) Šiaulių Medelyno progimnazijoje „užderėjo“ gausus projektų derlius. Mokykla įsitraukė net į …