Projektas “Aš skaiTAU”

       Vaikui padėti susidraugauti su knyga yra tikrai ne vienas būdas. Šį kartą, vykdant 2i klasės projektą ,,Aš skaiTAU“, mokiniai ne tik apžiūrėjo ir skaitė mokytojų atsineštas kelias pasakos ,,Jaučio trobelė“ knygeles, bet ir bandė šią pasaką suvaidinti. Vaikams reikėjo patiems skaityti, klausytis kitų, susitelkti, pastebėti detales, prisiminti veikėjų žodžius ir juos atkartoti. Vaikams buvo smagu įsijausti į pasakos veikėjų charakterius.

_____________________________________________________

Lapkričio 10 dieną 2i klasėje vykdytos ilgalaikio projekto “Aš skaiTAU” veiklos. Jų metu mokiniai skaitė pasaką “Žvejys ir auksinė žuvelė”. Tiksliai iliustruoti gautą pasakos ištrauką daugeliui buvo nemenka užduotis. Tačiau su mokytojos, specialiosios pedagogės ir draugų pagalba visiems pavyko. Dabar 2i klasėje puikuojasi visų pastangomis iliustruota knyga.

Birutė Šiušienė, Justina Pundzienė

Taip pat skaitykite

Parengta ugdytinė skaitė pranešimą tarptautinėje konferencijoje

Šiaulių Medelyno progimnazijos technologijų mokytoja metodininkė Aneta Koryznė parengė 7K kl. mokinę  Agnę Papšytę tarptautinei …