Profesinio orientavimo konsultantė M. Domeikienė dalyvavo šalies metodinėje-praktinėje konferencijoje „Karjera 2020. Įžvalgos ir patirtis“

2020 m. rugsėjo 22 d. profesinio orientavimo konsultantė M. Domeikienė dalyvavo šalies metodinėje-praktinėje konferencijoje „Karjera 2020. Įžvalgos ir patirtis“ Juozo Miltinio gimnazijoje, Panevėžyje.

Konferencijos tikslas buvo pasidalinti gerąja patirtimi profesinio orientavimo srityje ir sukurti erdvę karjeros specialistams bendradarbiauti.

Konferencijos metu dalyviai aptarė profesinio orientavimo būdus ir metodus, padedančius mokiniams sėkmingiau plėtoti asmenines ir profesines kompetencijas, lengviau adaptuotųsi nuolat besikeičiančiame pasaulyje. Vienas iš svarbiausių konferencijos uždavinių buvo skatinti  bendradarbiavimą tarp šalies regionų mokinių profesinio orientavimo srityje bei formuoti pozityvų visuomenės požiūrį į PO specialistų poreikį miestuose, regionuose ir šalyse.

Konferencijos metu vyko ir darbas grupėse, kuriose dalyviai diskutavo įvairiomis temomis: „Savęs pažinimo kompetencija“, „Karjeros galimybių pažinimo kompetencija“, „Karjeros planavimo kompetencija“ ir „Karjeros įgyvendinimo kompetencija“.

Konferencijoje dalyvavo Šiaulių ir Panevėžio miesto savivaldybės atstovai A. Gelžinienė ir A. Bagdanskienė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorė E. Mačiulskė, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narė K. Petrošienė.

Taip pat skaitykite

Tarptautinė 3 – 4 klasių mokinių dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Tarptautinė 3 – 4 klasių mokinių dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ Kasmet spalio 5 …