Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Pavasarinė „Maisto banko“ akcija.

Pavasarinė „Maisto banko“ akcija.

Kovo 17 – 18 d. prie visoje Lietuvoje vykusios „Maisto banko“ akcijos prisijungė ir Medelyno progimnazijos mokiniai. 7 – 8 klasių moksleiviai talkino „Šiaulių maltiečiams“, kurie surinktą paramą išdalins vienišiems Šiaulių miesto seneliams, o labdaros ir paramos fondo „Maisto banko“ Šiaulių skyriaus savanoriai maisto produktais aprūpins jų stokojančius Šiaulių miesto gyventojus.

Didžiuojuosi Medelyno progimnazijos mokiniais Sauliumi, Adomu, Hubertu, kurie ne tik keletą valandų dalino informacines skrajutes pirkėjams, bet ir patys neraginami iš savo asmeninių lėšų nupirko maisto produktų paaukojimui. Kaip sakė ilgametė maltiečių organizacijos narė Irena: „Va, čia tai tikra savanorystė!”

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

Pažintinis vizitas į reklamos agentūrą

Gegužės 3 d. su septintokais vykome į reklamos agentūrą „Saulės dukros“. Mus maloniai pasitiko įmonės …