Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018 09 24

                                                                                                                                                       PATVIRTINTA
                                                                                                                                                       Direktoriaus 2019 m. rugpjūčio 30 d.
                                                                                                                                                       įsakymu Nr.V-255                                                                                     

ŠIAULIŲ MEDELYNO PROGIMNAZIJOS NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS 

2019-2020 m. m. I pusmetis                                                      

 

Nr. Pavardė, v. Būrelio pavadinimas Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1. Valukonis A. Sporto klubas „Vikruoliukas“ 2

 

    12.55-13.40   12.00-12.45
2. Saugaus eismo būrelis 1       12.55-13.40  
3. Švanytė – Gimžauskienė L. Bendrasis fizinis pasiruošimas 5-6 kl. 2         13.50-14.35

14.40-15.25

4. Šokio improvizacija 1         12.00-12.45
5. Klubas „Kūrybos laiptai“ 1       13.50-14.35  
6. Petrauskas S. Bendrasis fizinis pasiruošimas 7-8 kl. 2   14.40-15.25 14.40-15.25    
7. Futbolininkų būrelis 3         12.00-12.45

13.50-14.35

14.40-15.25

8. Domeikienė M. LyderiAUK 2   14.40-15.25

15.30-16.15

     
9. Balčiūnienė S. Kūrybinė studija „Stebiu. Kuriu. Tobulėju“ 1       12.00-12.45  
10. Surmina G Rusų kalba lengvai 3   12.00-12.45 8.55-9.40

12.55-13.40

   
11. Šalkuvienė O. Klubas „Kūrybos laiptai“ 1   12.00-12.45     12.00-12.45
12. Zibulskienė I. Improvizacijos vokiečių kalba 1 12.55-13.40        
13. Gedminienė S. „Etnokiemas“ 1   12.00-12.45      
14. Daugėlienė S. „Etnokiemas“ 1   12.00-12.45      
15. Vokalinis – instrumentinis ansamblis 2   12.55-13.40

 

    12.00-12.45
17. Klubas „Kūrybos laiptai“ 1         13.50-14.35
18. Jurkšaitienė G. Muziejus. Edukaciniai užsiėmimai muziejuje. 1     13.50-14.35    
19 Etnokultūros pradmenys 1       10.55-11.40  
21. Pulmickienė G. Klubas „Kūrybos laiptai“ 1     13.50-14.35    
  Teatrinės improvizacijos 1     12.55-13.40    
22. Patyriminis ugdymas „Menų laboratorija“ 2 9.50-10.35 13.50-14.35      
23 Meninės technologijos 2         12.55-13.40

13.50-14.35

25. Rostovskienė I. Mažųjų teatras anglų kalba 2   12.55-13.40   12.55-13.40  
26 Slipkus G. Meninės technologijos 2         12.55-13.40

13.50-14.35

27 Stonienė A Meninės improvizacijos 1     12.55-13.40    
28 Žalienė D. Etnokultūros pradmenys 1       12.55-13.40  
29 Girkantienė J. Emocinis ugdymas 4 13.50-14.35

14.40-15.25

    13.50-14.35

14.40-15.25

 
30 Česnauskienė D. Erasmus+ . Tarpkultūrinis pažinimas. 3     13.50-14.35   12.55-13.40

13.50-14.35

Informaciją parengė Sonata Daugėlienė
Tel. 8684 95388
El. paštas sonata.daugeliene@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.