Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 09 23

PATVIRTINTA                                         
Direktoriaus 2020 m. rugpjūčio  31 d.
įsakymu   Nr. V-95                                  

ŠIAULIŲ MEDELYNO PROGIMNAZIJOS NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS
2020-2021 M.M. I PUSMETIS

Nr. Pavardė, v. Būrelio pavadinimas Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1.       Valukonis A. Sporto klubas „Vikruoliukas“ 1   12.55-13.40      
2.       Saugaus eismo būrelis 1       12.55-13.40  
3.       Švanytė – Gimžauskienė L. Bendrasis fizinis pasiruošimas 5-6 kl 3 12.55-13.40     13.50-14.35 12.55-13.40
4.       Petrauskas S. Bendrasis fizinis pasiruošimas 7-8 kl 2         13.50-14.35

14.40-15.25

5.       Domeikienė M. Lyderystės ABC 1 14.40-15.25        
6.       Keramika 2     13.50-14.35

14.40-15.25

   
7.       Surmina G Rusų kalba lengvai 5 9.50-10.35 10.55-11.40

12.00-12.45

9.50-10.35

10.55-11.40

   
8.       Šalkuvienė O. Erasmus+.Ekologinio ugdymo kultūra 2   12.55-13.40 14.40-15.25    
9.       CLIL ir IKT 4 12.55-13.40

13.50-14.35

    12.55-13.40

13.50-14.35

 
10.    Zibulskienė I. Vokiečių kalba su CLIL 4 9.50-10.35 9.50-10.35 9.50-10.35

10.55-11.40

   
11.    Gedminienė S. „Etnokiemas“ 1   12.55-13.40      
12.    Daugėlienė S. „Etnokiemas“ 1   12.55-13.40      
13.    Erasmus+. Tarptautinio bendradarbiavimo kultūra 3   13.50-14.35 12.55-13.40

14.40-15.25

   

 

14.    Pulmickienė G. Meninės improvizacijos 1         12.55-13.40
15.    Lietuvių kalbos ir menų kūrybiniai projektai 2     12.55-13.40   10.55-11.40
16.    Slipkus G. Meninės technologijos 2       12.55-13.40

13.50-14.35

 
17.    Stonienė A. Meninės improvizacijos 1   12.55-13.40      
18.    Česnauskienė D. Erasmus+. Tarpkultūrinis pažinimas 1     12.55-13.40    
19.    Speičienė R. Lietuvių kalbos ir menų kūrybiniai projektai 1         13.50-14.35
20.    Brašiškienė A. Skambi lietuvių kalba 1     12.00-12.45    
21.    Jasmontienė J. Skambi lietuvių kalba 1         10.55-11.40
22.    Žalienė D. Skambi lietuvių kalba 1     12.00-12.45    
23.    Koryznė A. Dizaino studija 2   13.50-14.35

14.40-15.25

     
24.    Girkantienė J. Socialinio emocinio ugdymo kūrybinės dirbtuvės 4   13.50-14.35

14.40-15.25

  13.50-14.35

14.40-15.25

 

Informaciją parengė Sonata Daugėlienė
Tel. 8684 95388
El. paštas sonata.daugeliene@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.