Nauji tarptautiniai Erasmus+ KA2 projektai

erasmus

robotukasgyvenksveikai

Šiais mokslo metais Šiaulių Medelyno progimnazija įsitraukė į naujus Erasmus+ tarptautinius projektus: vienas iš jų “Healthy steps to better future” (“Sveiki žingsniai geresnės ateities link”) . Šiame projekte dalyvauja šios šalys partnerės: Lenkija, Italija, Graikija, Ispanija ir Lietuva. Projekto tikslas – ir mokiniams , ir mokytojams suteikti  žinių apie nesveiko maisto vartojimo pasekmes ir išmokti sveikai maitintis, aktyviai judėti ir sportuoti. Mokiniai lankysis šiose šalyse, susipažins su sveiko maisto įvairove, dalyvaus įvairiuose sporto renginiuose.

Kitas be galo įdomus projektas – tai “Future Unique To Us, Robotics and E-Learning; FUTURE” (“Mūsų ateitis – Robotika“). Šio projekto vykdymui susibūrė šalys iš Portugalijos, Turkijos, Lenkijos, Makedonijos ir Lietuvos. Projekto tikslas – mokytis ir tobulinti IKT įgūdžius. Informacinės technologijos tampa vis populiaresnės ir užima svarią vietą ugdymo procese. Per dvejus metus mokiniai turės galimybę išmokti programavimo, kodavimo ir kurti savo robotus.

2018 – 2020 metai – aktyvių ir nepaprastai įdomių veiklų metai mūsų mokykloje. Mokiniai, dalyvausiantys projektuose, aplankys Europos šalis, susipažins su jų kultūra, įgis naujų draugų ir, be abejo, patobulins anglų kalbos žinias.

Projektų koordinatorė Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Su į Lietuvą grįžtančiais / atvykstančiais vaikais dirbančių mokyklų tinklo kūrimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.