Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Mokiniai dalyvavo virtualios realybės edukacijoje apie atliekų rūšiavimą

Mokiniai dalyvavo virtualios realybės edukacijoje apie atliekų rūšiavimą

Gamintojų ir importuotojų asociacija „Gamtos ateitis“ pakvietė pradinių klasių vaikus į inovatyvią virtualios realybės edukaciją, skirtą atliekų rūšiavimo temai. Interaktyvios veiklos metu mokiniai mokėsi atpažinti skirtingas atliekų rūšis, suprasti jų perdirbimo svarbą ir ugdyti atsakingą požiūrį į aplinkosaugą.
Edukacijoje dalyvavo 4k, 4i, 4s ir 2i klasių mokiniai, kurie aktyviai įsitraukė į užduotis ir džiaugėsi galimybe mokytis per šiuolaikines technologijas. Tokios iniciatyvos padeda ugdyti ekologinį sąmoningumą nuo pat mažens ir skatina mokinius prisidėti prie tvarios ateities kūrimo.

Taip pat skaitykite

Rekomendacijos paaugliams dėl verbavimo

Translate »
Skip to content