Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Medelyno progimnazija – „Šviečiančių žibintų vakaro“ šventės dalyvė

Medelyno progimnazija – „Šviečiančių žibintų vakaro“ šventės dalyvė

Jau antrus metus Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose organizuojama šventė „Šviečiančių žibintų vakaras“. Šio renginio tikslas – skatinti žmones vertinti kiekvienos dienos aušrą, suteikiant vilties ir prasmės kiekvienai gyvenimo dienai. Degančių žvakių šviesa – jaukumo, bendrystės, tikėjimo, šviesos ir gėrio simbolis.

Šiaulių miesto bendruomenė buvo kviečiama burtis į kūrybines dirbtuves ir sukurti bei dekoruoti žibintus, kuriais puošiamas Globos namų kiemas Šviečiančių žibintų šventės metu. Esame labai dėkingi mūsų bendruomenės nariui, mokinių Laimos ir Povilo tėčiui ūkininkui Vytautui Žemaičiui, kuris šiai iniciatyvai padovanojo didelį kiekį moliūgų! Tad šiemet mūsų žibintai buvo iš moliūgų. Gausus būrys mokinių įsitraukė į moliūgų skaptavimą, dekoravimą bei transportavimą. Visa mokykla kvepėjo moliūgais.

Na, o šventinį vakarą visi Šiaulių miesto savivaldybės globos namai skendėjo švieselių jūroje, mat juos nušvietė net 750 žibintų! Globos namų darbuotojai labai stengėsi pasirūpinti kiekvienu į šventę atvykusius svečiu: jau prie vartų mus pasitiko žavūs persirengėliai, raganaitės kvietė į ateities būrimo saloną, mažieji šventės dalyviai galėjo pasipuošti tamsoje šviečiančiomis tatuiruotėmis. Virtuvės vaiduokliai visus šventės svečius vaišino saldžia arbata ir nuostabaus skonio moliūgų sriuba. Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnės Inga ir Akvilė, bei policijos bičiulis šuo Amsis šventės dalyviams priminė šviesos atšvaitų svarbą tamsiu paros metu ir saugų elgesį gatvėje.

Nors oras buvo žvarbokas, tačiau jis neišgąsdino mūsų bendruomenės narių – būrelis mokinių su tėveliais apsilankė šventėje. „Buvo labai įdomu ir gražu“, – sakė penktokė Eva.

Šventėje tvyrojusi ramybė paliko šilumos, jaukumo įspūdį. Lai kiekvieno iš mūsų širdyje spindi gerumo, atjautos švieselė, primindama gyvenimo grožį, prasmę ir tuo pačiu laikinumą.

SKU mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

Pažintis su teismo eksperto darbu

Gegužės 29 d. su 7i klasės mokiniais vykome į Lietuvos teismo ekspertizės centrą Šiaulių skyrių. …