Pagrindinis / Laisvos vietos 2021-2022 m.m

Laisvos vietos 2021-2022 m.m

Sau 28, 2022 @ 11:00

Klasių grupės

Laisvos  vietos

Užsienio kalba

Pirmoji

Antroji

1-ose klasėse

1 vieta

Vokiečių, anglų kalbų neformaliojo ugdymo grupės

 

2-ose klasėse

Laisvų vietų nėra

Anglų

 

3-ose klasėse

Laisvų vietų nėra

Anglų

 

4-ose klasėse

Laisvų vietų nėra

Anglų

 

5-ose klasėse

2 laisvos vietos

Anglų

 

6-ose klasėse

Laisvų vietų nėra

Anglų

Rusų / vokiečių / prancūzų

7-ose klasėse

Laisvų vietų nėra

Anglų

Rusų / vokiečių / prancūzų

8-ose klasėse

1 laisva vieta

Anglų

Rusų / vokiečių / prancūzų

Į laisvas vietas ir grįžę iš užsienio mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje, į progimnaziją priimami visus metus. Pakeitę gyvenamą vietą ir gyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje mokiniai, pateikę prašymą dėl mokymosi Medelyno progimnazijoje, nesant laisvų vietų, privalo gauti savivaldybės administracijos leidimą. Jei turite klausimų kreipkitės telefonu (8 41) 524138 arba el. paštu medelpm@splius.lt