Pagrindinis / Laikraštis MEDELYNO KORYS

Laikraštis MEDELYNO KORYS

Laikraščio tikslas – skleisti teigiamas ir geras mokyklos naujienas, didžiuotis kūrybingais mokiniais ir dalintis jų kūryba, pateikti daug įdomių faktų apie įvairias įdomybes, knygų, filmų ir dainų rekomendacijas, skelbti konkursus ir kviesti domėtis mokyklos gyvenimu!

______________________________________________________________________________

Jaunųjų žurnalistų laikraštis MEDELYNO KORYS NR. 2

Šiais mokslo metais (2022-2023) jaunieji žurnalistai teikė paraišką ir laimėjo dalyvavimą projekte ŽURNALISTŲ LABORATORIJA, kurią paskelbė Lietuvos žurnalistikos centras.

Jaunieji Medelyno žurnalistai, Aušrinė Kiūraitė, Danielius Tinteris, Emma Koronczi, Paula Merkelytė, Eglė Kalvėnaitė, Meida Norkutė, Augustė Daujotaitė, Augustė Riukaitė, Urtė Riukaitė, Vilija Mikolavičiūtė, Teodora Gedminaitė ir žurnalistų būrelio koordinatorė lietuvių kalbos mokytoja Monika Domeikienė turėjo nuostabią galimybę mokytis iš profesionalių žurnalistų. Medelyno žurnalistams mentoriavo LRT.lt vyr. redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė ir naujienš vadovė Reda Stangytė.  

Mokiniai gilinosi į įvairias temas: plastiko tarša, laisvalaikio galimybės ir vertė, motyvacija, Medelyno talentai, kūrybinės užduotys ir t.t. Apie tai galite skaityti laikraštyje!

Sekite naujienas ir aktyviai skaitykite mokinių sukurtus tekstus!!! 

 

Jaunųjų žurnalistų laikraštis MEDELYNO KORYS NR. 1