Pagrindinis / Svarbi informacija ! / Kvietimas tėvams į mokymus „Laiptai. Kartu gali būti lengva“

Kvietimas tėvams į mokymus „Laiptai. Kartu gali būti lengva“

„Laiptai. Kartu gali būti lengva“

Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba organizuoja  tėvelių, globėjų, auginančių 6-11 metų amžiaus vaikus, mokymus pagal programą „Laiptai. Kartu gali būti lengva“.

Tai – grupinių užsiėmimų programa, skirta tėvystės įgūdžių lavinimui, kurios metu tėvai turi galimybę įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių adekvataus bendravimo su vaiku įgūdžių.

Edukacinė programa apima svarbiausius aspektus, darančius įtaką sveikos asmenybės vystymuisi: asmenybės poreikius, jausmus, savivertę.

Programos metu laiptelis po laiptelio sieksime suprasti ir atpažinti tikrąsias netinkamo vaiko elgesio priežastis bei išmokti efektyvesnių vaiko netinkamo elgesio korekcijos būdų.

Kam skirta ši programa?

• Tėvams, kurie nori geriau pažinti ir suprasti savo vaikus.
  • Tėvams, kurie nori pokyčių ir yra pasiruošę jų siekti.
  • Tėvams, kurie pavargo nuo savigraužos, nepasitenkinimo ir nusivylimo santykių su savo vaiku.
  • Tėvams, kurie jau bandė „remontuoti“ santykius su savo vaikais (-u) ir tuo nusivylė.

Kokia šios programos nauda?

• Į senas bendravimo su vaiku problemas pažvelgsite nauju žvilgsniu.
  • Įgysite efektyvesnių bendravimo su vaiku įgūdžių ir problemų sprendimo būdų.
  • Tapsite drąsesniu, labiau savimi pasitikinčiu tėčio/ mamos vaidmenyje.
  • Patirsite bendrumo ir artumo su kitais grupės dalyviais jausmą.

Programos esmė

• Programą sudaro 10 užsiėmimų, kurie vyksta kartą per savaitę. Vieno užsiėmimo trukmė ≈ 2 val. Jų metu atliekamos užduotys padeda naujai pažvelgti į senas problemas ir rasti kitus sprendimo būdus.
  • Optimalus dalyvių skaičius grupėje – nuo aštuonių iki dvylikos.
  • Savarankiškai namuose atliekamos užduotys auklėjimo įgūdžiams tobulinti padeda praktiškai įtvirtinti teorines žinias, stiprina patirtus pojūčius ir įžvalgas, atsiradusias, atliekant užduotis. Taip pat leidžia įsitikinti naujai įgytų įgūdžių efektyvumu.
  • Bendravimas su kitais dalyviais ir užsiėmimų vedėjais suteikia galimybę dalintis sunkumais, įžvalgomis, patarimais bei palaikyti vieniems kitus.

Grupės vedėjos – psichologės Agnė Kuprytė-Ivanauskienė ir Olga Tropina.
Grupės susitikimai vyks – nuotoliu, per zoom programėlę.

Susitikimų trukmė – 2 astronominės valandos (nuo 17:30 iki 19:30 val.).

Susitikimų datos – 2022 m. antradieniais:
Spalio 11, 18, 25 d.,
Lapkričio 8, 15, 22, 29 d.,
Gruodžio 6, 13, 20 d.

Registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Zpps8hpeMuESdg1ostxaV_lNy0VYoseS_0ca80jXhLZ62g/viewform,

„Tėvų linijoje“ psichologų konsultacijos jau ir el. laiškais

Profesionalios psichologų konsultacijos visais klausimais, susijusiais su vaikų ir paauglių auginimu, auklėjimu, jų elgesiu, taip …