Informacija dėl pradinių klasių mokinių ugdymo organizavimo nuo 2021 m. kovo 22 d.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės 2021 m. kovo 17 d. Nr. 157 nutarimu „Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“, nuo 2021 m. kovo 22 d. 1–4 klasių mokiniai mokosi mišriu būdu:
pirmadieniais–ketvirtadieniais – kasdieniu kontaktiniu būdu
penktadieniais – nuotoliniu būdu.

 Į mokyklą draudžiama atvykti mokiniams, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Tėvai (globėjai, rūpintojai) vaikus gali palydėti iki mokyklos durų.

Pradinių klasių mokiniams neprivaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones mokykloje ir (jos) teritorijoje.

Mokykloje bus reguliuojami mokinių srautai: atskiri įėjimai / išėjimai į mokyklos pastatą, skirtingi mokyklos pastato aukštai skirtingų klasių koncentrams, matinimo grafikas valgykloje.

 Mokyklos administracija

Taip pat skaitykite

Kviečiame Tėvelius (Globėjus) į susirinkimus