Erasmus + tarptautinio projekto “My Little Europe“ partnerių susitikime Lenkijoje, Bydgošč mieste

erasmus

Šių metų lapkričio 20 – 25 dienomis mokytojos Dalia Česnauskienė, Orinta Šalkuvienė ir vyresnioji socialinė pedagogė Irma Trinkienė dalyvavo pirmajame Erasmus + tarptautinio projekto “My Little Europe“ partnerių susitikime Lenkijoje, Bydgošč mieste. Susitikimo metu 6 šalių pedagogai (Lenkijos, Lietuvos, Bulgarijos, Makedonijos, Ispanijos, Portugalijos) pristatė savo mokyklas, bendruomenes, regionus. Taip pat buvo aptarti projekto tikslai, uždaviniai, pagrindinių veiklų vykdymo ypatybės, numatytos susitikimų datos. Lapkričio 22 dieną Bydgošč miesto savivaldybėje vyko konferencija „Neurodidactic model of innovative education“. Kitomis susitikimo dienomis 46-osios pradinės mokyklos pedagogai skleidė neurodidaktikos modelio pritaikymo pamokose bei neformaliajame ugdyme patirtį.

Vizitas buvo informatyvus ir efektyvus. Kitas partnerių susitikimas vyks kovo mėnesį Medelyno progimnazijoje.

Taip pat skaitykite

Projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje

Erasmus+ KA2 programos projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje Nuo 2016 metų rudens Medelyno progimnazija …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.