Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Erasmus+ projekto kursai Romoje “ICT In Education” (informacinės komunikacinės technologijos ugdyme).

Erasmus+ projekto kursai Romoje “ICT In Education” (informacinės komunikacinės technologijos ugdyme).

Gegužės 26-31 dienomis anglų kalbos mokytojos I. Balčiūnienė ir M. Bartaševičiūtė – Grudžinskienė dalyvavo Erasmus+ projekto kursuose Romoje “ICT In Education” (informacinės komunikacinės technologijos ugdyme).
Mokytojos dalyvavo penkių pamokų cikle, kuriame susipažino ir praktiškai išbandė skaitmeninius įrankius, naujas dirbtinio intelekto galimybes, įvairias ugdumo strategijas, leidžiančius sukurti interaktyvias ir įtraukiančias pamokas, pritaikyti mokymąsi kiekvienam mokiniui, atsižvelgiant į individualų mokymosi stilių, vertinti mokinių progresą realiu laiku, susikurti asmenines interaktyvias metodines priemones. Taip pat susipažino su įvairiomis strategijomis ir sudominimo technikomis, leidžiančiomis pagerinti klasės valdymą ir įsitraukimą, padaryti pamokas dinamiškesnes, įtraukesnes ir efektyvesnes, perkelti dėmesį nuo mokytojo vadovaujamo mokymosi prie mokinio asmeninio įsitraukimo.
Kursų baigiamojoje sesijoje mokytojos, naudodamosi įgytomis žiniomis ir įgytais praktiniais gebėjimais, kūrė savo interaktyvią pamoką ir pristatė ją auditorijoje.
Kursų metu turėjome galimybę nuotoliniu būdu (video konferencijoje) pabendrauti su Ispanijos bei Graikijos mokytojais ir studentais-praktikais, dalyvaujančiais Erasmus+ seminare, bei Sevilijos ikimokyklinukais ir jų mokytojomis.
Šie kursai buvo šuolis į ugdymo ateitį.

Taip pat skaitykite

14-22 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekte “Change yourself. Change Society” Sakartvele (Gruzijoje), Rustavi mieste

Šiaulių Medelyno progimnazijos 8k klasės mokinės Augustė Kaminskaitė ir Gabrielė Vingiliauskaitė birželio 14-22 dienomis dalyvavo …