Pagrindinis / Sveikiname !!! / Džiugus laimėjimas respublikiniame konkurse prancūzų kalba.

Džiugus laimėjimas respublikiniame konkurse prancūzų kalba.

Šiais metais olimpinės žaidynės vyks Paryžiuje. Kaip žinome, kiekvienos žaidynės turi savo simboliką, tad ne išimtis ir Paryžiaus žaidynės – jų simboliu tapo vadinamieji frygai, simbolizuojantys laisvę, pergalę.

Sausio – kovo mėn. Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos taryba organizavo Lietuvos mokyklų 6 – 12 klasių mokinių komiksų konkursą tema „Frygų susitikimas su Olimpinių žaidynių 2024 dalyviais“. Medelyno progimnazijai konkurse atstovavo 7m klasės mokinė Ieva Vickaitė ir 8m klasės mokinė Augustė Daujotaitė.

Balandžio antroje pusėje mus pasiekė žinia, jog Ieva septintų klasių kategorijoje užėmė III-ąją vietą! Augustė buvo apdovanota organizatorių padėka.

Sveikinu mokines, džiaugiuosi jų aktyvumu, dėmesiu prancūzų kalbai – merginų žingeidumas ir darbštumas džiugina kasdien.

Prancūzų kalbos mokytoja Vilma Vaitekutienė

Taip pat skaitykite

3-4 klasių salės futboliuko turnyras

Balandžio 25 d. Salduvės progimnazijos sporto salėje vyko 3-4 klasių salės futboliuko turnyras, kuriose dalyvavo …