Pagrindinis / Mokyklos metraštis / CLILiG@Litauen – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį

CLILiG@Litauen – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį

Vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskienė ir pradinio ugdymo mokytoja Laimutė Račkauskienė vasario 23–24 d. dalyvavo Vilniaus licėjuje vykusioje respublikinėje metodinėje-praktinėje konferencijoje „CLILiG@Litauen – dalinimasis patirtimi ir žvilgsnis į priekį“. Konferencijoje dalyvavo tikrai gausus projekto narių būrys iš įvarių Lietuvos mokyklų.

Abi dienas šalies pedagogai dalijosi darbo patirtimi ir rinko gerosios patirties perliukus. Visus sužavėjo mokyklose vykdomos kūrybingos ir įdomios integruotos vokiečių kalbos ir dalyko pamokos bei projekto rėmuose vykstančios kitos integruotos veiklos.

Konferencijos metu projekto dalyviai ne tik klausėsi įdomių pranešimų, bet ir diskutavo grupėse aktualiomis temomis, aktyviai veikė įvairiose integruotų veiklų dirbtuvėse. O mūsų mokyklos mokytojos konferencijos dalyvius pakvietė į savo vedamos pasaulio pažinimo ir vokiečių pamokos simuliaciją “Mažieji detektyvai”. Ingrida ir Laimutė džiaugiasi dalyvavusios konferencijoje ir pasidalijusios savo sukaupta patirtimi su šalies CLILiG bendruomenės nariais.

Taip pat skaitykite

5i, 7m klasių mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijoje Mo muziejaus vykdomose edukacijų veiklose

2024-04-16 ir 2024-04-19 5i, 7m klasių mokiniai kartu su mokytojomis M. Bartaševičiūte-Grudžinskiene ir I. Balčiūniene …