Pagrindinis / Pasiekimai / Mokyklos vykdomi projektai / Aplinkosauginio švietimo projektas „Taupau elektros energiją – saugau gamtą“

Aplinkosauginio švietimo projektas „Taupau elektros energiją – saugau gamtą“

Taupau elektros energij

Projekto vykdymo laikas 2016 m. vasario-lapkričio mėnesiais.

Projekto tikslai – išsiaiškinti mokyklos bendruomenės, Medelyno seniūnijos gyventojų šeimose naudojamos elektros energijos efektyvumą; rekomenduoti efektyviausius energijos taupymo būdus kasdieniniame gyvenime; ugdyti ekonomišką elektros energijos vartojimo kultūrą.
Uždaviniai:
• Apklausos būdu nustatyti elektros energijos naudojimo sritis, kiekį progimnazijos bendruomenės ir Medelyno seniūnijos gyventojų šeimose.
• Ugdyti progimnazijos bendruomenės ekonomišką, ekologišką elektros energijos vartojimo kultūrą.
• Skatinti Medelyno seniūnijos gyventojus atsakingai, taupiai vartoti elektros energiją.
• Ugdyti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas.
Projekto vykdytojai: gamtos mokslų mokytojos Daiva Rudienė, Stefanija Bagdonaitė, Nijolė Budraitienė; matematikos mokytojos Rasa Kleinauskienė, Aurelija Porvaneckaitė.

„MAŽASIS SVEIKOS GYVENSENOS AMBASADORIUS“

Projekto kompleksinės veiklos analizuos vaikų portretus keliais aspektais: fizinio (aktyvumas, sveika mityba, veiklos ir poilsio …