Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 8m klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, dailės ir karjeros ugdymo pamokoje „Dailės terapija savęs pažinimui, savivokai, ateities tikslų išgryninimui“

8m klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos, dailės ir karjeros ugdymo pamokoje „Dailės terapija savęs pažinimui, savivokai, ateities tikslų išgryninimui“

Š. m. spalio 27 d. lietuvių kalbos mokytoja ir karjeros specialistė Monika Domeikienė ir Šiaulių jaunimo užimtumo tarnybos specialistė Živilė Žostautienė 8m klasės mokiniams vedė integruotą pamoką „Dailės terapija savęs pažinimui, savivokai, ateities tikslų išgryninimui”.

Pamoka buvo skirta savęs pažinimui, ateities tikslų nustatymui per dailę ir lietuvių kalbą. Mokiniai kalbėjo aktualiomis temomis: kas yra savęs pažinimas, kaip keičiasi mūsų požiūris augant ir tobulėjant, aiškinosi jaunimo sąvoką, kalbėjo apie tikslus ir kaip jų siekti. Mokiniai lavino savęs pažinimo, asmenines, dalykines, komunikavimo, viešojo kalbėjimo, kritinio mąstymo kompetencijas.

Dailės terapijos pagalba mokiniai galėjo labiau įsigilinti į save, mokytis piešiant išreikšti savo emocijas, gilinti žinias apie tikslų išsikėlimą ir nusimatyti jų pasiekimą.

Taip pat skaitykite

Tarptautinė elektronikos atliekų diena

Spalio 14 d. visame pasaulyje minima tarptautinė elektronikos atliekų diena. Ši diena skirta kuo plačiau …