Pagrindinis / Sveikiname !!! / 7–8 klasių mokinių kūrybos konkurse „Aukso plunksna“ užėmė trečią vietą

7–8 klasių mokinių kūrybos konkurse „Aukso plunksna“ užėmė trečią vietą

2021 metų gruodžio 9 dieną įvyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 klasių mokinių kūrybos konkursas „Aukso plunksna“. Mokiniai kūrė prozinį tekstą – dienoraštį, t. y. chronologinius savo gyvenimo užrašus, kuriuose periodiškai fiksavo dienos įvykius, jausmus. Mūsų mokyklos 8k klasės mokinė Adelė Venckutė konkurse užėmė trečią vietą ir buvo apdovanota III vietos diplomu. Adelės lietuvių kalbos mokytoja – Regina Speičienė.

Respublikinio raiškiojo skaitymo/deklamavimo konkurso „Žodžio sparnai tavo sielai, mama“ nugalėtojai

Minint mamos dieną… Tau, Mamyte, gegužis pasėjo Ant šakučių žiedelių būrius. Jau pavasaris linksmas atėjo …