Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskienė dalyvavo Vokietijoje Schwäbisch Hall mieste vykusiame seminare „Ankstyvasis užsienio kalbų mokymas“

Birželio 16-22 dienomis, vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskienė, laimėjusi Geothes instituto stipendiją, dalyvavo Vokietijoje  Schwäbisch Hall mieste vykusiame seminare „Ankstyvasis užsienio kalbų mokymas“. Čia drauge su kitomis vokiečių kalbos mokytojomis iš Vengrijos, Lenkijos, Čekijos, Slovėnijos, Slovakijos, Latvijos, Estijos susipažino su naujausiomis ankstyvojo užsienio kalbų mokymo tendencijomis, priemonėmis ir  metodais. Seminaro metu, vaizdžiai ir išsamiai pristatyta, praktiniais užsiėmimais paremta į vaikus orientuota užsienio kalbos mokymo didaktika. Buvo keistasi ir dalintasi gerąja patirtimi puoselėjant ir skatinant daugiakalbystę, populiarinant vokiečių kalbą. Mokytojos lankėsi ir vietos mokyklose, bendravo su mokyklos administracijos atstovais, mokytojais, mokiniais, stebėjo pamokas, dalyvavo jų aptarime. Seminaro metu buvo pristatyta ir naujausia mokymo medžiaga skirta tikslinių grupių tęstiniam vokiečių kalbos mokymui.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …