Svarbi informacija !
Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“

Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai“

Pernai startavusi, vokiečių kalbos dienų iniciatyva „Ö kaip vokiškai“, šiemet ir vėl nuvilnijo per Lietuvą.  Prie jos net nedvejodami prisijungėme ir mes, Medelyno progimnazija. Jau nuo pirmadienio mokyklos foje nušvito vokiška atributika, o į pamokas kvietė vokiškos dainelės motyvas. Visą savaitę netrūko vokiško klegesio. Mūsų mokyklos mažieji ne tik sužinojo, bet ir skambant muzikai pusryčiavo „vokiškai“: pjovė pusiau bandeles, tepė jas sviestu ir dėjo ant jų uogienę. Vokiečių kalbos besimokantieji aštuntokai, organizavo vokiečių kalbos pamokas dar nesimokantiems tos kalbos penktokams, o septintokės vedė linksmąsias vokiečių kalbos pamokėles mokyklos pirmokams ir antrokams. Vokiečių dienų „vinis“ šiemet tapo vokiečių atlikėjo Uwe Kaa koncertas pramogų komplekse „Havana“, į kurio šėlsmą įsiliejo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Projektą inicijavo Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe`s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Tikimės ši graži iniciatyva sulauks tęsinio ir kitais metais!

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top