Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Vizitas Šiaulių televizijoje

Vizitas Šiaulių televizijoje

Ankstyvą balandžio 7 – osios rytą ketvirtų klasių mokiniai su mokytojais svečiavosi Šiaulių televizijoje. Filmavosi vaikų laidai ,,Bitinijos šalyje”. Filmavimas prasidėjo neakivaizdine kelione į ,,Kokliukų šalį” . Čia susitiko su dėde Dainiumi. Jis koklių meistras. Papasakojo apie krosnių atsiradimą, jų reikšmę žmogaus gyvenime. Net iš Valdovų rūmų atvežtų koklių matėme. Tai karūniniai kokliai. Koklių meistras rodė, kaip pagaminti lovelinius koklius, kurie atsirado net prieš 150 metų. Gabrielė, Mantas ir Rūta piešė krosnis. O dėdės Motiejaus bibliotekos durys atsidarė tik pasakius slaptažodį. Kadangi krosnys buvo gaminamos jau renesanso laikotarpiu, tai bibliotekininkas apie šį laikotarpį ir papasakojo. Yra ir ,,Talentų šalis”, kurioje šįkart sportinius šokius šoko Gabija ir Arnas. Šią laidą ketvirtokai galėjo pasižiūrėti balandžio 17d.

Mokytojai Laimutė, Birutė, Arvydas

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …