Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Viktorina Medelyno progimnazijos antrokams „Būk atsargus kelyje“

Viktorina Medelyno progimnazijos antrokams „Būk atsargus kelyje“

Š. m. gegužės 4–10 d. visame pasaulyje buvo minima Trečioji Jungtinių Tautų Saugaus eismo savaitė. Ji skirta vaikams ir jų saugai keliuose. Ta proga Medelyno progimnazijoje kartu su antrų klasių vadovais organizavome viktoriną “Būk atsargus kelyje”.Viktorinos metu mokiniams priminėme penkiolika saugaus eismo taisyklių, kurių privalo laikytis. Mokiniai atsakinėjo į pateiktus viktorinos klausimus, sprendė kryžiažodžius. Tai vienas iš sveikatinimo projekto „Išvenkime traumų VI” renginių.

VSPS A. Dabkevičiūtė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …