Pagrindinis / Mokyklos naujienos / VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2014

VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2014

Kovo 24-30 dienomis Medelyno progimnazijos mokinių ir mokytojų bendruomenės prisijungė prie iniciatyvos VEIKSMO SAVAITĖ 2014. Šią savaitę skirtingų klasių mokiniai bendradarbiaudami konstravo ir gamino draugystės knygas, rašė rašinėlius,  kūrė eilėraščius, piešė, dainavo, organizavo kitus bendrus renginius, kartu veikdami, dalinosi teigiamomis emocijomis. Klasių valandėlių metu  diskutavo pagarbos, tolerancijos, pakantumo, pilietiškumo temomis.

2014 m. balandžio 3 d. progimnazijos mokinių ir mokytojų bendruomenės rinkosi į aktų salę, kur vyko bendradarbiavimo DRAUGYSTĖS veiklų ir kūrinių pristatymai. Džiugino mokinių kūrybiškumas, netikėti sumanymai, bendrų veiklų rezultatas, kur puoselėjamos saugios aplinkos ir saugios mokyklos idėjos.  Sukurtos spalvingos DRAUGYSTĖS knygos padovanotos progimnazijos muziejui.

Progimnazijos administracija dėkoja visiems VEIKSMO SAVAITĖS 2014 dalyviams už parodytas gražias iniciatyvas.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …