Svarbi informacija !
Vasarą pasitik sportuodamas…

Vasarą pasitik sportuodamas…

Tokiu skambiu šūkiu trečiokai  laukia  mokinių  vasaros atostogų.  Su vasaros žole, paparčiais, lauko gėlėmis ir upių vingiais ji greit prabėgs…

Gegužės 18d. 3a, 3b, 3c klasių mokiniai rinkosi į sporto salę. Mokytojas Arvydas organizavo sportines varžybas „Raktas į sveiką ir laimingą gyvenimą“. Įdomios, linksmos estafetės, ryžtas nugalėti drebino mokyklos aktų salę. Sporto naudos sveikatai sąrašas įspūdingas. Iš jo per vasaros atostogas mokiniams reikės tik  pasirinkti  jiems patinkančią sportinės veiklos rūšį. Reguliari mankšta vasarą, aktyvi sportinė veikla reikalinga visiems mokiniams. Tikime, kad šios varžybos  buvo tarsi kulka, kurią iššovę mokiniai rinksis aktyvų vasaros atostogų poilsį.

Mokytojos Daiva, Regina, Orinta

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top