Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Vaistininkas – viena iš labiausiai gerbtinų profesijų

Vaistininkas – viena iš labiausiai gerbtinų profesijų

Gegužės 11 dieną 4b klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Vaistiniai augalai ir vaistininkas“.

Mažieji pradinukai  susikaupę klausėsi pasakojimo apie vaistininko profesiją ir vaistinėje „Valerijonas“ gaminamus įvairius gydomuosius tepalus.   Vaistinės darbuotoja kalbėjo ir apie vaistinius augalus, ir kaip jie naudojami medicinoje. Vaistininkas – viena iš labiausiai gerbtinų profesijų nuo pat jos atsiradimo ištakų džiaugėsi farmacininkė. Į  juos visi kreipiasi, kai tik sunegaluoja.

Teko mokiniams atsakyti ir į klausimus apie vaistinius augalus. Vaikai dauguma vaistinių augalų atpažino ir žinojo, kad laiku ir tinkamai paruošti tinka gydyti įvairias ligas. Svarbiausia – žinoti ką rinkti ir kaip pasinaudoti pačios gamtos siūlomomis gėrybėmis.

Puiki sveikata – bilietas į laimingą gyvenimą, taip pasakojimą baigė vaistinės darbuotoja.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …