Svarbi informacija !
V. V. Landsbergio jubiliejus

V. V. Landsbergio jubiliejus

Bibliotekoje –informaciniame centre vyko integruotos literatūrinės – muzikinės pamokos V.V.Landsbergio,  teatro ir kino režisieriaus, poeto, publicisto, dainininko ir rašytojo  55-am jubiliejui paminėti.

Bibliotekos vedėjos pakviesti 3b, 5a, 5b,5 c klasės mokiniai deklamavo eiles, skaitė ištraukas iš rašytojo knygų. Muzikos mokytoja Sonata kartu su mokiniais įvedė į V.V.Landsbergio kūrybinį pasaulį nuotaikinga daina „Žvaigždė puodynėj“Literatūros mokytojos Regina, Rita ir 3b mokytoja Regina sudomino knygų atsiradimo istorijomis, įdomiais biografijos aspektais.

Susidomėjimo sulaukė pasiūlymas dalyvauti autoriaus vasaros kūrybinėje pasakų ar kino stovykloje. Nepastebimai greitai prabėgo mokinius sudominusi, kūrybinga, linksma pamoka.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top