Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Užgavėnės Medelyno progimnazijoje

Užgavėnės Medelyno progimnazijoje

Išvyti žiemą, prisišaukti pavasarį Medelyno progimnazijos persirengėliai rinkosi į mokyklos vidinį kiemelį. Tarp persirengėlių buvo galima sutikti tokių veikėjų kaip žydų, velnių. elgetų, čigonų, raganų, meškų. Pagrindiniu veiksmu šventėje buvo juokas, triukšmas, dainos, muzika, šokiai. Persirengėliai kaip ir dera daug šėlo, dūko, linksminosi. Smagiu Užgavėnių akcentu tapo Kanapinio ir Lašininio kova. Nugalėjęs Kanapinis pranešė, kad ima valdžią, o nuo rytojaus nebus galima vakgyti riebių ir sočių patiekalų. O kokia gi šventė be laužo ir Morės! Susikaupusį per neilgą ir šiltą žiemą blogį šventės dalyviai sudegino ant laužo kartu su More. Tradicinis vaišinimasis Saulę simbolizuojančiais geltonais blynais, baigė šią gražią tradicinę mokykloje vykstančią šventę.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …