Svarbi informacija !
Trečiokų dovana Lietuvai

Trečiokų dovana Lietuvai

Pasitikdami Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, trečiokai kartu su savo mokytojais Aušrine, Birute, Laimute, Arvydu ir logopede Daiva suorganizavo dailyraščio parodą „Su meile – Lietuvai“.

Parodos tikslai – skatinti mokinių patriotiškumą, kelti dvasinę ir pilietinę savimonę bei ugdyti trečiokų taisyklingo ir estetiško rašymo įgūdžius. Paskatinti savo mokytojų pradinukai dailyraščiu perrašė Lietuvos tautišką giesmę. Tai pati šilčiausia ir nuoširdžiausia vaikų dovana savo šaliai, parašyta su didžiule meile ir kantrybe. Mokytojų sumanymas pavyko,  vaikai įtraukti į prasmingą šventės minėjimą.

Dailyraščio paroda „Su meile – Lietuvai“ vyks 2018 m. sausio 29d. – vasario 26d. Medelyno progimnazijos erdvėse prie 3a, 3b, 3c, 3d klasių kabinetų.

Parodos organizatoriai kviečia Medelyno progimnazijos bendruomenę ir svečius susipažinti ir pasidžiaugti pradinukų dailaus rašto darbeliais.

Visus reikalavimus atitinkantys  dailyraščio darbai bus eksponuojami  respublikinėje skirtingų gebėjimų mokinių dailyraščio parodoje „Su meile – Lietuvai“, kuri vyks  2018 m. vasario 16-28 d. Gelgaudiškio dvaro rūmuose, Šakių rajone.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top