Trečiokai Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekoje

 Trečiokai Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekoje

Rugsėjo 6 dieną 3c klasės mokiniai šurmuliavo  Povilo Višinskio bibliotekoje.  Mokiniai  lankėsi skaitytojų aptarnavimo skyriuje, meno ir muzikos skyriuje, susipažino su Amerikos skaitykla ir Vaikų literatūros skyriumi.

Pati P. Višinskio biblioteka – didžiausia Šiaurės Lietuvos viešoji biblioteka tenkinanti regiono gyventojų informacinius ir kultūrinius poreikius. Vaikų literatūros skyriuje trečiokai klausėsi pasakojimo apie vaikų rašytojus, susipažino su naujausiomis jų knygomis. Netradicinė veikla praleista bibliotekoje  ne tik  džiugino vaikus, bet ir skatins juos skaityti knygas.

Mokytoja Vida

Taip pat skaitykite

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …