Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Tarpukario pradžios mokykla

Tarpukario pradžios mokykla

Gegužės  16d. 3c klasės mokiniai  pabuvojo  ,,Aušros“ muziejuje,  atkurtoje  tarpukario Lietuvos pradžios mokyklos  klasėje . Į pamoką mokinius pakvietė suskambėjęs skambutis.   Girgždantis mokyklinis suolas,  sena  lenta , kreida, kitokios mokyklinės priemonės, dideli  skaitytuvai nustebino trečiokus . Toje klasėje vyko  pamoka.  Mokiniai  ieškojo ornamentikos elementų  įvairiuose  daiktuose. Po to patys ant šlapio lino piešė. Pasidarė  įdomesnius skirtukus knygai. Tai  buvo puiki proga pažvelgti į kitokią, senąją  mokyklą.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …