Svarbi informacija !
Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas “School is Cool but IT Rules”

Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas “School is Cool but IT Rules”

schoolŠiais mokslo metais mokykla įsitraukė į naują tarptautinį Erasmus+ KA2 tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą “School is Cool but IT Rules” (Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka). Projekte dalyvauja 5 Europos šalys: Čekija, Ispanija, Portugalija, Rumunija ir Lietuva. Projektą koordinuoja Čekijos pedagogai.

Sėkmingam darbų vykdymui, mokykloje sudaryta darbo grupė iš 11 pedagogų: Ingridos Mazrimienės, Dalios Česnauskienės, Sonatos Daugėlienės, Violetos Šiurkienės, Zinaidos Varanauskienės, Linos Švanytės-Gimžauskienės, Sauliaus Petrausko, Virginijos Krasauskienės, Ritos Malevičienės, Brigitos Škimelienės ir Gražinos Pulmickienės. Tikimės, jog šis projektas padės tobulinti mokyklos bendruomenės tarptautinį bendravimą bei bendradarbiavimą, bei plėtoti tarpkultūrinę partnerystę.

Projektą finansuoja Europos sąjunga, administruoja – Švietimo mainų paramos fondas. Projektas truks 2 metus (2017-2019).

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top