Svarbi informacija !
Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „School is Cool but IT Rules“

Tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „School is Cool but IT Rules“

erasmus

Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose Medelyno progimnazijos bendruomenei nebe naujovė, bet neatsiejama ugdymo proceso dalis. Šių mokslo metų rudenį mokykla, siekdama tapti vis išmanesne ir europietiškesne, prisijungėprie Erasmus+KA2 programos tarptautinio projekto „School is Cool but IT Rules“ (Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka). Veiklose dalyvauja penkios šalys-partnerės: Čekija, Ispanija, Portugalija, Rumunija ir Lietuva. Projektą koordinuoja pedagogai iš Čekijos.

Lapkričio 30-gruodžio 3 dienomis įvyko pirmasis šio projekto partnerių susitikimas Portugalijoje, Olhao mieste. Aptarti projekto pagrindinių veiklų, vizitų datų, biudžeto ir kitų oranizacinių klausimų, reprezentuoti savo šalį, pristatyti mokyklą bei mokinių kurtus projekto logotipus vyko anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė mokykloje Dalia Česnauskienė bei muzikos mokytoja, neformaliojo ugdymo koordinatorė Sonata Daugėlienė. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinių sukurtas logotipas buvo pripažintas geriausiu ir tapo vizualiniu projekto simboliu! Tikimės, kad ir kitas veiklas vykdant lydės sėkmė.

Kitame susitikime, įvyksiančiame vasario mėnesį saulėtoje Ispanijoje, dalyvaus ne tik pedagogai bet ir mokiniai.

 

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top