Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Rumunijoje

school2018 metų  lapkričio 5 – 9 dienomis Medelyno progimnazijos 7b klasės mokinės Gytė Labanauskaitė ir Inesa Dideronkytė,o taip pat 7c klasės mokinys Matas Gimžauskas su mokytojomis Dalia Česnauskiene bei Sonata Daugėliene vyko į Rumunijos sostinę  Bukareštą. Čia vyko  trečiasis Erasmus+ projekto „School is Cool but IT Rules“ („Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka“) susitikimas. Numatytų veiklų vykdyti taip pat  atvyko mokytojai ir mokiniai iš Čekijos, Ispanijos bei Portugalijos. Dalyvių  susitikimo tikslas –  ne tik pristatyti seną, vis dar populiarią savo šalies profesiją (amatą), bet ir išmokyti kai kurių meistrystės elementų kitus projekto dalyvius. Mokytojai susitikimo metu dalinosi gerąja pedagogine patirtimi, susipažino su šalies švietimo sistema, bendravo su svetingai priimančia technologinės mokyklos „SFANTUL PANTELIMON“ bendruomene.

Svečiuodamiesi Bukarešte pedagogai bei mokiniai turėjo galimybę pažinti šios šalies kultūrą, aplankyti įžymias sostinės vietas. Be galo didelį įspūdį visiems dalyviams paliko Bukarešto senamiesčio architektūros pastatai, parlamento rūmai, kuriuose buvome maloniai priimti. Taip pat pabuvojome kaimo muziejuje, vykome ir į netoliese esančius Sinajos bei Brašovo miestus, pakeliui aplankydami legendomis apipintą Drakulos pilį.

Mokiniai, gyvendami  šeimose, susipažino su jų kasdienine buitimi, tobulino komunikavimo įgūdžius anglų kalba ir įgijo naujų draugų, kurių lauks pas mus gegužės mėnesį.

Kitas projekto dalyvių  susitikimas bus vasario mėnesį Čekijoje.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Susitikimas Portugalijoje

Susitikimui, kuris vyko Portugalijoje, turėjome pristatyti savo šalį, miestą ir mokyklą, taip pat vaikų kurtą …