Švietimo konferencija „LearED“ Vilniuje

Š. m. balandžio 8 d. direktorė Ingrida Mazrimienė ir profesinios veiklinimo konsultantė Monika Domeikienė dalyvavo švietimo konferencijoje „LearED“, Vilniuje. Konferencijoje „LearnED“ kasmet apie švietimą buvo kalbama pakiliai, lektoriai, pasitelkdami įdomias įžvalgas bei įkvepiančias idėjas, siekė, kad mokytojai atsipalaiduotų, pasijustų tinkamai įvertinti ir pasidžiaugtų išties prasmingu savo darbu, o kartu pasisemtų žinių, patirties bei įkvėpimo.

Konferencijos metu buvo kalbama apie aktualias šių dienų problemas: kaip susidraugauti su stresu, vaiko vidinė motyvaciją, emocinė būseną, patiriamos sėkmės svarbą, patriotiškumo svarbą, vertinimo tendencijas, auditorijos pritraukomo būdus ir t.t. Diskusijos metu dr. Austėja Lansbergienė, Dovilė Filmanavičiūtė ir Edita Žiobienė diskutavo apie stereotipus ugdyme.

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos karjeros savaitė 2019

Š. m. gegužės 24 d. Medelyno progimnazijoje vyko „Karjeros savaitė 2019“, kurioje dalyvavo Medelyno progimnazijos …