Svarbi informacija !
Sveikinimas – paroda bendruomenei „Lai Kalėdos tau atneša…“

Sveikinimas – paroda bendruomenei „Lai Kalėdos tau atneša…“

Gruodžio 11-15 dienomis progimnazijoje įsisuko Kalėdinių sveikinimų dirbtuvėlės. Jose pakviesti dalyvauti 5-8 klasių skirtingų gebėjimų mokiniai. Kaip skirtingos vaikų asmenybės, taip ir kalėdiniai atvirukai – visi saviti, visi savaip įdomūs ir gražūs.

Gruodžio 18 dieną atvirukai sutūpė ant žaliaskarės ir tapo vienu dideliu sveikinimu progimnazijos bendruomenei.  Šia eglute džiaugsimės iki pat Trijų karalių šventės.

Vaikams dėkojame už įdėtą darbą ir kūrybiškumą, o bendruomenės nariams linkime gražių ir jaukių artėjančių švenčių. Lai Kalėdos atneša džiaugsmą, darną ir meilę. O naujieji – 2018 metai būna dosnūs prasmingais darbais ir puikiomis idėjomis!

Specialioji pedagogė Justina Pundzienė
Socialinė pedagogė Jurgita Girkantienė
Dailės mokytoja Gražina Pulmickienė

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top