Pagrindinis / Sveikiname !!! / Sveikiname 2016 metų nacionalinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ nugalėtojus

Šiemet jau devintą kartą Švietimo ir mokslo ministerija pakvietė moksleivius dalyvauti konkurse „Švari kalba – švari galva“. Konkurso tikslas – skatinti moksleivius internetinėje erdvėje vartoti lietuviškas raides ir taisyklingą lietuvių kalbą. Konkurse galėjo dalyvauti Lietuvos bendrojo ugdymo ir užsienio lietuviškų mokyklų 5 – 10 klasių moksleiviai. Šiemet konkurse dalyvavo daugiau kaip šešiolika tūkstančių moksleivių iš Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų. Konkursas tradiciškai vyko dviem etapais. Pirmiausia nuotoliniu būdu buvo atliekamos pirmojo etapo užduotys. Antrasis etapas vyko Vilniuje kovo 21 dieną. Į antrąjį konkurso etapą buvo pakviesta po dvidešimt geriausiai pirmajame etape pasirodžiusių penktokų, šeštokų ir kitų klasių moksleivių. Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijoje. Renginio metu mokiniams buvo įteikti diplomai bei rėmėjų įsteigti prizai. Apdovanojimus įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris T. Daukantas. Šventėje dalyvavo Bendrojo ugdymo departamento direktorė Ž. Žukauskaitė, VLKK pirmininkė D. Vaišnienė, konkurso organizatoriai ir rėmėjai. Ypač sėkmingi šie metai buvo mūsų mokyklos moksleiviams. Antrajame etape Vilniuje dalyvavo penktokė Austėja Vaičekauskaitė ir šeštokė Justina Balčiūnaitė.  Abi mergaitės tapo konkurso nugalėtojomis. Joms konkursui pasiruošti padėjo lietuvių kalbos mokytoja R. Speičienė.

Nugaletojai

2023 KINGS tarptautinės olimpiados rudens semestro rezultatai:

4m Kristanas Gedaminskas dalyvavo atrankoje dėl galimybės atstovauti savo šalį tarptautinėje olimpiadoje ,,KINGS INTERNATIONAL“. Vieta …