Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Sveikiname 1c klasės mokinius – respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių “Patrepsynė 2013” nominantus.

Kovo 22 dieną 1c klasės mokiniai Urtė Kavaliauskaitė, Tajus Grigaitis, Evelina Buivydaitė ir Gustas Kisieliauskas dalyvavo respublikinėse moksleivių folklorinių šokių varžytuvėse “Patrepsynė 2013”, kurios vyko Šiaulių kultūros namuose. Mokiniai šoko šokius “Kepurinskis”,”Šuldi ruldi”, “Suktinis”, “Kadagys”, “Giružė”,”Papiljonas-šiaučius”. Urtė Kavaliauskaitė ir Tajus Grigaitis tapo šokio “Giružė” nominantais.Mokinius ruošė mokytoja Snieguolė Gedminienė .

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai