Pagrindinis / Menininkų klubas „S...“ / Susitikimą su Šiaulių universitete pagal SocialErasmus programą studijuojančiais užsienio šalių studentais

Balandžio 9 dieną Šiaulių Medelyno progimnazijoje menininkų klubo „S…“ nariai turėjo susitikimą su Šiaulių universitete pagal SocialErasmus  programą  studijuojančiais užsienio šalių studentais ir lietuvėmis savanorėmis. Šie studentai užsieniečiai įgyvendina projektą „Erasmus Lietuvos mokykloms“. Tai projektas skatinantis užsienio studentus atvykusius į Lietuvą integruotis mūsų visuomenėje, pažinti ugdymosi sistemą mokyklose. Studentai trumpai pristatė savo studijų mainų programą, savo šalis, kultūrą, tradicijas, religijas. Su mokiniais bendravo Ajesh Sebastian (Indija), Sangwoo Bang (Pietų Korėja), Sebastian Becerra Avila (Kolumbija).

Menininkų klubo “S…” naujų narių krikštynos

Lapkričio 7 d.mokykloje buvo linksma. Menininkų klube “S…” buvo priimami nauji nariai. Reikėjo atlikti įvairias …