Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Susitikimą su rašytoju Vytautu V. Landsbergiu

Susitikimą su rašytoju Vytautu V. Landsbergiu

Gruodžio 9 dieną, 6a ir 6b klasės mokiniai, lydimi pavaduotojos K. Virginijos ir BIC vedėjos Janinos, išvyko į susitikimą su rašytoju  Vytautu V. Landsbergiu P. Višinskio bibliotekoje. Ten vyko prieššventiniai pasikalbėjimai apie knygas, vaikus ir angelus… Lydimi gitaros muzikos  garsų mokėmės dainelių ir žaidimų. Pelytė Zita ir kiti rašytojo inscenizuoti knygų veikėjai talkino autoriui. Mokiniai įsigijo naujausių rašytojo knygų  ir CD su autografu bei saldžią dovanėlę.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …