Svarbi informacija !
Susipažinimas  su liaudies pasakų personažais

Susipažinimas su liaudies pasakų personažais

Lapkričio 27 dieną 4a klasės mokiniai lankėsi P. Višinskio bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.  Edukaciniame užsiėmime ,,Susipažinkime su liaudies pasakų personažais“ mes, ketvirtokai sužinojome, kad liaudies pasakų personažai buvo ne tik  velniai, kurie nešioja skrybėles ir avi  batus, ne tik laumės ilgais plaukais, ne tik piemenukai, kurie gano gyvulius, bet ir raganos burtininkės, kurios verda  iš vaistažolių įvairius viralus, kad užburtų. Ir žalčiai, kurie į namus atneša  laimę, ir  ugniniai aitvarai, kurie  neša turtus. Ir gyvūnai , ir milžinai…

Klausėmės pasakos ,,Dangus griūva“ nuo seniausios iki naujausios versijos. Žiūrėjome filmuką su naujais, neįprastais  personažais. Palyginome visų laikmečių pasakas ir patys sukūrėme pasaką. Visi  patyrėme kūrybinį džiaugsmą.

Rugilė Urbonavičiūtė  ir Viltė Tarvidaitė

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top