Svarbi informacija !
Susipažinimas su dailininko profesija menininko Beno Alejūno tapybos studijoje

Susipažinimas su dailininko profesija menininko Beno Alejūno tapybos studijoje

Naujas iššūkis mokykloms yra vaikus supažindinti su įvairiomis profesijomis, išmokyti efektyviai ir naudingai planuoti savo karjerą.

Kovo 7 d. 5a, 6a, 6c klasių mokiniai kartu su profesinio orientavimo konsultante Monika Domeikiene lankėsi Beno Alejūno tapybos studijoje ir susipažino su dailininko profesija, apie kurią pasakojo menininkas Benas Alejūnas. Po apsilankymo mokiniai džiaugėsi, kad su profesija gali susipažinti šiuolaikiškai ir įdomiai, taip nutinka retai, todėl šis susitikimas su asmenybe jiems paliko gerą įspūdį.

Šių dienų mokiniams itin svarbu net tik iš vadovėlių pažinti profesijas, bet ir bendrauti su tų profesijų atstovais jų darbo vietose. Viskas dar šauniau gaunasi, kai tos profesijos atstovas savo darbą dirba su malonumu ir mokiniams sugeba perduoti savo vidinį pasitenkinimą darbu, malonumą, motyvaciją ir gautų rezultatų džiaugsmą. Nuoširdus papasakojimas apie profesiją persiduoda mokiniams, jie patiki, kad darbas gali teikti džiaugsmą, kūrybiškumą, pinigus ir įdomumą.

Menininkas Benas Alejūnas apie dailininko profesiją pasakojo įdomiai ir kūrybiškai. Pokalbio metu bandydamas perteikti jos privalumus ir trūkumus, supažindino vaikus su savo kūryba, pasakojo apie tai, ko reikia šiai profesijai: pabrėžė, kad neužtenka tik pabaigti su menu susijusias studijas, reikia nuolat tobulėti, kaupti įvairių sričių žinias, ieškoti įkvėpimo šaltinių, dirbti su malonumu ir atsipalaidavimu. Susitikimo metu buvo puikiai perduota dailininko geroji patirtis.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top