Pagrindinis / Menininkų klubas „S...“ / Su profesine diena mokytojus sveikino menininkų klubo “S…” mokiniai

Su profesine diena mokytojus sveikino menininkų klubo “S…” mokiniai

Spalio 4 dieną  menininkų klubo „S“ mokiniai surengė šventę mokytojams. Pasipuošę karine atributika  ir daina pasveikinę pedagogus su profesine švente , klubo nariai surengė mokytojų karinės dvasios išbandymus. Mokytojai su entuziazmu atliko įvairias užduotis –„ išminavo lauką“, „ šaudė į taikinį“, kūrė ir demonstravo  mokyklos karinę madą, teikė pirmąją pagalbą „nukentėjusiam“ ir kt.

Mokiniai įsitikino, kad mūsų mokyklos mokytojai yra išradingi, randa išeitį iš bet kokios situacijos, turi jėgų judėti į priekį ir mūšio lauko niekada nepalieka. Vyriausias šios dienos vadas, klubo prezidentė Agnė, įteikė apdovanojimus – mokinių pagamintus medalius ir padėkas.

Galimybė augti ir tapti lyderiais Medelyno progimnazijoje

Klubo „S“ veiklos dešimtmečio šventė- Medelyno progimnazijos bendruomeniškumo  ženklas. Kovo 13 dieną vyko ypatingas renginys, …