Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Spalio 21-osios vakarą progimnazijoje rinkosi mokinių tėveliai, pedagogai, administracija į pirmąjį saviugdos klubo narių susitikimą.

Spalio 21-osios  niūrų ir tamsų vakarą progimnazijoje  rinkosi  mokinių tėveliai, pedagogai, administracija į pirmąjį saviugdos klubo narių susitikimą. Pirmajame susitikime kartu su moderatore Aušra Simavičiūte ieškojome atsakymo į klausimus: ko siekiame gyvenime, kuo skiriasi trumpalaikiai džiaugsmai nuo laimės? Kiekvienas atskubėjome su savo asmeniniais  tikslais ir lūkesčiais, bet, ragaudami vaisinę arbatą ir  mamos Daivos sausainukus,  kartu išsiaiškinome, jog mus visus vienija vaikai ir vaikystė. Todėl leidome sau pažaisti, pasijuokti, pasikalbėti ir atrasti save iš naujo.  Išsiaiškinome, jog vis dėl to laimė yra vidinė būsena ir ji priklauso tik nuo mūsų pačių. Nusprendėme, kad gyventi reikia ,,čia ir dabar“, patirti gyvenimo grožį šimtu procentų, nepamiršti naudotis moderatorės pateiktomis ir kartu aptartomis penkių laisvių taisyklėmis. Pirmojo susitikimo valanda prabėgo nepastebimai. Išėjome atsipalaidavę, pailsėję, susidraugavę ir daug linksmesni. Mūsų visų vidinė saulė sušildė ir apšvietė lietingo vakaro tamsą.

Kitą susitikimą planuojame lapkričio 18 d.(antradienį) 17.30 val. Diskutuosime ugdymo ir švietimo klausimais. Visus, kurie nespėjo, negalėjo, bet labai norėjo, kviečiame prisijungti. Smagu ir prasminga kryptingai tobulinti save, pasitikrinti savo tiesas, kartu mokytis, dalintis patirtimi ir smagiai vakaroti.

Susitikime lapkričio 18 dieną.

Irma Trinkienė, socialinė pedagogė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …