Svarbi informacija !
Šimtmečio Kaziuko mugė

Šimtmečio Kaziuko mugė

Kovo 2-ąją dieną  Šiaulių Medelyno progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė, į kurią  sugužėjo maži ir dideli, seni ir jauni: kas pirkti – parduoti, kas akis paganyti, o kas šokti ir dainuoti. Tradicija tapusi Kaziuko mugė kūrybingų pradinių klasių mokytojų dėka kiekvienais metais išauga į vis išradingesnę šventę.

Susirinkusius į nuotaikingą pavasario šventę sveikino ne tik Kazys ir Kazytė, bet ir mažieji priešmokyklinės grupės ugdytiniai, kurie savo puikiu pasirodymu sužavėjo visus  mugės lankytojus.

Aktų salėje stalai buvo nukrauti tradiciniais šventės kulinariniais rankų darbo kepiniais, rankdarbiais, suvenyrais ir kitomis vaišėmis. O už stalų – jų pardavėjai –  Medelyno mokyklos moksleiviai, jų tėveliai, seneliai.  Mugės  dalyvius  viliojo virš prekystalių kabantys plakatai – „Ateikite, derėkitės ir pirkite!”

Į Kaziuko mugę atvyko ir socialiniai partneriai: Simono Daukanto gimnazijos mokiniai ir pedagogai, Moksleivių namų būrelis „Odinukas“, tautodailininkai R. ir P. Vaišnoros, kurie supažindino ir pristatė šventės dalyviams įvairius amatus.  Medelyno progimnazijos mokytoja  A. Stonienė kūrybinėse dirbtuvėlėse mokė rišti  įvairius  darbelius iš pakulų, o mokyklos folkloro šokių kolektyvas „Etnokiemas“, vadovaujamas mokytojos S. Gedminienės savo smagiais lietuvių liaudies šokiais džiugino visus susirinkusius.

Visi Šimtmečio mugės dalyviai buvo ne tik pakilios nuotaikos, bet ir džiaugėsi atradę naujų draugų, įsigiję mielų rankdarbių ir prasmingai  praleidę laiką.

Organizatoriai

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top