Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Šiaulių P.Višinskio biliotekoje parodos atidaryme koncertavo Medelyno progimnazijos mokiniai

Balandžio 22 dieną P.Višinskio bibliotekoje atidaryta mokinių fotografijų paroda. Parodos atidaryme koncertavo solistė aštuntokė RugilėPrialgauskaitė su pirmokų choru  bei 5b klasės mokinių  ansamblis. Parodoje buvo eksponuojamos konkurse „11 nuotraukų Lietuvai“ laimėjusios nuotraukos.

2015 m. kovo 10 d.Normundo Valterio jaunimo mokyklos organizuotame žygyje “11 nuotraukų Lietuvai”  dalyvavo 18 komandų, daugiau nei 200 mokinių iš Šiaulių miesto gimnazijų ir progimnazijų. Kartu su mokiniais žygiavo mokyklos socialiniai partneriai – KASP 6-osios rinktinės kariai savanoriai ir Oro gynybos bataliono karių komanda.Įveikę 11 kilometrų ir nusifotografavę prie Šiaulių miestui svarbių objektų, žygio dalyviai nuotraukas siuntė organizatoriams, kurie išrinko nugalėtojus.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …