Svarbi informacija !
Šiaulių miesto progimnazijų protmūšis „Ar gerai pažįsti profesijas?“

Šiaulių miesto progimnazijų protmūšis „Ar gerai pažįsti profesijas?“

2018 m. gegužės 8 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje vyko 5-8 kl. protmūšis „Ar gerai pažįsti profesijas?“, skirtas Šiaulių miesto progimnazijoms. Protmūšyje dalyvavo 7 komandos: Medelyno, Vinco Kudirkos, Gegužių, Zoknių, Rėkyvos, Gytarių, Juventos progimnazijos. Renginį vedė Odeta Šidlauskaitė ir Gustas Verianka.

Protmūšis – tai unikalus intelektualinis žaidimas, kurio metu  pramogos suderinamos su protine veikla. Dalyviai gavo suktus įvairių profesijų klausimus, kuriems atsakyti reikia pasitelkti kūrybiškumą, logiką bei komandinį darbą. Komandos turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie profesijas, galbūt sužinoti naujų profesijų pavadinimus. Smagaus žaidimo metu komandas galėjo lavinti savo kūrybiškumą, bendravimo įgūdžius ir įdomiai leisti laiką.

Visos komandos puikiai atsiliepė apie renginį: „sužinojome daugiau apie profesijas“, „patiko vedėjai“, „užduotys buvo labai įdomios“, „gerai praleidome laiką“, „labai patiko spėlioti ir patikrinti savo įgūdžius“, „įdomūs klausimai ir linksma kompanija“, „mums labai patiko linksmai praleisti laiką“, „labai patiko sužinoti daugiau apie profesijas ir praplėsti akiratį“, „ir šiaip čia labai faina“, vienintelis trūkumas „per mažai turų ir klausimų“ 🙂

Protmūšį laimėjo Gegužių progimnazijos komanda. Protmūšį rėmė UAB Naujoji Rūta ir pasibaigus renginiui visoms komandoms buvo įteiktos saldžios dovanėlės ir padėkos už dalyvavimą bei kūrybinius sprendimus.

 

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top