Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,,Gamta ir vaikas“

Rugsėjo 29d. 1c ir 3b klasės mokiniai: Gustas, Jokūbas ir Renaldas dalyvavo Rėkyvos progimnazijos gamtamokslinėje konferencijoje „Gamta ir vaikas“. Mokiniai, padedami mokytojų: Reginos ir Vidos paruošė pranešimą apie vaistinius augalus, kurį šauniai pristatė konferencijoje. Mažieji sveikuoliai smagiai leido laiką Rėkyvos progimnazijoje, nes konferencijos tikslas buvo aptarti pradinių klasių mokinių sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo ugdymo patirtį, mokinių požiūrį į sveikatą, fizinio aktyvumo svarbą. Mokytojos ir mokiniai džiaugėsi organizatorių kūrybiškumu ir išmone. Smagu buvo visiems – ir dideliems ir mažiems!

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …